boxy samochodowe

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno minął to tak rzeczywiście każda pora jest idealna na to żeby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym wypada się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, żeby radować się spokojną oraz komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

Northline Tirol 420 Wing Antracyt

Poprawny dobór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę parę ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu w następstwie tego najpierw trzeba się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współgrać. Wyśmienitym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodajże najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a ponadto należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli chodzi o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.